O nás

Na českém trhu působíme od roku 2000, za tuto dobu jsme vybudovali tři velká servisní střediska, včetně vlastní karosárny a autolakovny.

Na začátku roku 2018 nám shořela autolakovna a část autoservisu na Průmyslové. Tato tragédie nás sice zasáhla, ale ve velice krátké době se nám podařilo vybudovat zcela nové lakovací centrum včetně nejnovějších technologií. V tomto nám hodně pomohla společnost Standox. U které jsme členem sítě Repanet což je mezinárodní síť certifikovaných lakoven a karosáren.

V lednu 2019 jsme zvětšili servisní prostory na pobočce Průmyslová a poté uzavřeli pobočku Libuš, která již nesplňovala kapacitní požadavky.

Vsadili jsme na stálý kolektiv profesionálů a nadšenců pro automobilový průmysl. Našim stálým zákazníkům poskytujeme věrnostní bonusy a nadstandardní péči. Zabýváme se opravami motocyklů, osobních automobilů a ve výjimečných případech i renovací veteránů. Druhy oprav, které provádíme jsou: mechanické práce, karosářské práce, lakýrnické práce, specializovaný pneuservis, elektro-opravy.

Poskytujeme likvidaci pojistných událostí všech pojišťoven působících na českém trhu. Dále nabízíme zprostředkovaní povinného a havarijního pojištění.

Po předchozí domluvě můžete využít náš Pick-up servis, kdy Vám vozidlo přistavíme na místo určení. Z naší široké škály náhradních vozidel si vybere každý zákazník. Vozidlo Vám můžeme přistavit až domů nebo na místo Vámi určené. V případě nepojízdnosti Vašeho vozu máme k dispozici odtahové speciály různých nosností. Tímto profesionálním přístupem a nejmodernější technice kterou používáme, jsme získali stovky věrných zákazníků po celé ČR. I klienti mezinárodních firem jsou se svými vozovými parky našimi stálými zákazníky. Jazyková bariéra u nás není překážkou.

OBCHODNÍ PARTNEŘI
SMLUVNÍ SERVIS