Kariéra

Automechanik a Autoklempíř pro pobočku Průmyslová

Náplň práce

- opravy osobních a dodávkových vozidel

Odborné požadavky

- vyučen v oboru nebo praxe v oboru min. 1 roky
- řidičský průkaz sk. B

Všeobecné požadavky

- odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
- spolehlivost a loajalitu

Nabízíme

- Velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování
- Karosář je placen dle výkonu 200,-Kč až 300,-Kč dle zkušeností čistého na normohodinu
- Automechanik je placen dle výkonu 200,-Kč až 300,-Kč dle zkušeností čistého na normohodinu
- možnost osobního rozvoje a vzdělávání

Lepší je osobní setkání kde si u kávy probereme požadavky a očekávání

Důležité informace

Jestliže Vás do 1 měsíce od doručení Vašeho životopisu nekontaktujeme, považujte to prosím za zamítavé stanovisko.

Zasláním životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů Autoservis Hoffmann, s.r.o. na dobu určitou po dobu 1 roku a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.

Kontakt

životopisy zasílejte na tichacek@autoservishoffmann.cz
nebo volejte +420 773 161 620 Tomáš Ticháček

OBCHODNÍ PARTNEŘI
SMLUVNÍ SERVIS